GaLataSaray .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GaLataSaray .....

hoŞgeLdiniZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Başarı Sistemi : 10

Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Empty
MesajKonu: Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...   Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 2:35 pm

Süperman yetişSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul yakıt yüklü bir tanker okul servisine çarpmak üzere...

- yazıldıysa bozmak olmaz...

- olur mu abi öyle şey...

- Allah'ın dediği olur... öyle herşeye karıştırmayın beni...

- Batman bakSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul adını gökyüzüne yazdık...

- haşaaa... silin onu...

- superman yine şehri kurtardın...

- Allah'ın izni ve Keremiyle!

- süperman göktaşı dünyaya çarpacak birşeyler yap...

- hak yoluna girinSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul başınıza taş yağacak dedik dinletemedikSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul müstahaksınız!

- kanını akıtacam batman!

- niyetliyim abiSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul yapmasak öyle?

- ooo Allah kabul etsin batmanim...

robin: şu jokerin ümüğünü sıksam abdest bozulur mu batman?

batman: küfür etmeden yaparsan bişey olmaz kanki!?

robin: yakmayalım abi kendimizi?

- supermanSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul dünya barışı tehlikede...

- tamam abiSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul inanç dünyasi bitsinSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul geliyorum!

- kutuplarda orucu nasıl tutuyon süper abi?

- Rabbim sabrını veriyo güzel kardeşimSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul altı aysa altı aySuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul
vecibedirSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul tutmamak gibi bir lüksümüz yoktur elhamdülillah...

- bu bir kuşSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul bu bir ucakSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul hayır... bu superman!

- hepimiz Allah'ın yarattğıı canlılarız şunun şurasında...

- hehehe... supermanSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul şimdi kryptonite'a karşi ne yapacaksın bakalım?

- ulan yeni abdest aldım yaklaştırma onu!

işi bitirip en yüksek yere çıkan süperkahraman: tekbiiiiiiiiiiir!

gotham city cemaati: Allaaaaahuuekber...

(superman düsşmekte olan uçağı tutmadan önce)

- Eüzübillahiminasseydanirracim bismillahirrahmanirrahimSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul
Allah'ım sen yüzümü kara çıkartma

- bay bondSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul ben de seni bekliyordum...

- bacım şunu bir üstüne ört istersen...

- oh robin hoodSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul ne müthiş bir insansın!

- estagfurullahSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul ben sadece zenginlerden aldığım fitre ve zekatları
fakirlere veriyorum...

- hulk abiSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul sen niye yeşilsin?

- cihadın rengi!

- sayın wayneSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul bankalardaki tüm yatırımlarınızı çekip
al baraka türk'e transfer etmeniz finans piyasasını salladıSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul
ne diyeceksiniz?

- Allah'ın izni ile faizsiz kazancın bereketine nail olmak istemekteyim.

bilbo: - gandalf hacıSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul ezan vakti olduSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul hadi oku şu ezanı...

gandalf:- niye ben okuyorum?

bilbo: - üç karışlık sakalından utan! ben mi okuyacam şu yaşımdan sonra?

han solo: hadi hacımSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul chewbacca'yi bayılttım. hazırsan keselim.

obi-wan: eh o zamanSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul hadi Allah kabul etsin. bismillahSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul euzubill...

- he-man abiSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul senin için "evrenin hakimi" diyorlar...

- sümme haşaaa! hakimiyetSuper Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Virgul kayıtsız şartsız Allah'ındır![/size]
[/size][/b]
http://galatasaray-cmbm.yetkinforum.com
ceditli-gençlik
moderatör
moderatör
ceditli-gençlik

Başarı Sistemi : 10

MesajKonu: Geri: Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...   Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 3:05 pm

biraz uzun ama güzel
eRen
Üye
Üye
eRen

Başarı Sistemi : 2

MesajKonu: Geri: Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...   Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 7:01 pm

Very Happy Very Happy lol!
eMmo_koliq
Üye
Üye

Başarı Sistemi : 8

MesajKonu: Geri: Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...   Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ... Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:26 pm

p için saol Very Happy

Super Kahramanlar MUSLUMAN oLursa ...
1 sayfadaki 1 sayfası