GaLataSaray .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GaLataSaray .....

hoŞgeLdiniZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Adını Yanlış Koymuşum

2 posters
YazarMesaj
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

Başarı Sistemi : 3

Adını Yanlış Koymuşum Empty
MesajKonu: Adını Yanlış Koymuşum   Adını Yanlış Koymuşum Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:17 pm

Aslına bakarsan lüzusuz cümleler kurmak degil nihayetimBunca yalananlardan sonra kurulmamıs bir cümle kaldıysa aramızda onları toparlıyorum farzet

Kısada olsa yasadıgımız her anın degerinin oldugunu düsünmüstüm iste bu yüzdendir ki dolandırmayacagım sözcüklerimi

Artık beni anlamayan gözlerine bakıp ifade yoksunu gibi hissetmekten bıktım kendimibana verdigin bütün zararlar için öncelikle
tesekkür borçluyumSana olgunlasmamı kendi kendimi büyütmemi sagladın senNe var ki farkına varamadıgım tek sey ben içimde büyürken artık sıgmadın içimeO kadar büyüdüm ki sen çok küçüldün yanımdaYukarıdan uzattıgım elimi hep beni asagılara çekmek için kullandın

iliski adına hala birsey kaldıysa geriye benden senden benden iliskimiz adına özür diliyorumBütün yasanan duygu katmanlarından seni oldugun yerden alıp yüceltirken ezilecegim aklıma bile gelmemisti sana güzel sarkılar söylerken Ask makamında sahsıma ait bırak bir nota duymayı hep "S"lere takıldım sayende
Sayende yavasladım halsiz kaldım

Elimi yüregimi ve sana verdigim ne varsa hepsini bir hamlede çekiyorum hayatından üzgünün senin adına kaybettigin için üzgünün kendi adıma acınacak bir halde olan bir adamı yüzüstü bıraktıgım için

Kendimi çıkarttım bu oyundan sen kaldın geriye toplanamamıs hep eksik bedeninle

Adını yanlıs koymusum senin,özür dilerim

Elveda
http://seviyorumseni.hareketforum.com
eMmo_koliq
Üye
Üye

Başarı Sistemi : 8

MesajKonu: Geri: Adını Yanlış Koymuşum   Adını Yanlış Koymuşum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 7:19 pm

p.için saol
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

Başarı Sistemi : 3

MesajKonu: Geri: Adını Yanlış Koymuşum   Adını Yanlış Koymuşum Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:23 pm

önmsz..
http://seviyorumseni.hareketforum.com

Adını Yanlış Koymuşum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yanlış Anla