GaLataSaray .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GaLataSaray .....

hoŞgeLdiniZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kavuşamamak...Tek Umut

2 posters
YazarMesaj
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

Başarı Sistemi : 3

Kavuşamamak...Tek Umut Empty
MesajKonu: Kavuşamamak...Tek Umut   Kavuşamamak...Tek Umut Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:18 pm

İşte Bir imkansızlıqın acısıKavuşamamak...Tek Umut Virgulkawu$manın özlemiKavuşamamak...Tek Umut Virgulbelki de sonu olmayan bir yolun ba$lanqıcı...Hep bir hayal üzerineydi umutlarım..Hepsi ona baqlıydı..Ya qerçekleşecek ya da bitip tükenip sonsuza dek kalbimde yaşayacaktı..Birkaç uumudumu yitirmiştim önceleri..Ama olmadı..Onsuz nefes alamadım..Yaşayamadım..Umudumu Yitirmemeliyim artık..'inanmak başarmanın yarısıdır!dedim..we inandımKavuşamamak...Tek Umut Virgulqüvendim..Çok sewdim..Belki de o umut böylesine zor kıldı hayatımı..Anladım ki insanın umudu bitince hayatta hiçbirşeyden zevk almıyormuş..Tekrar baqlandım umutlarımaKavuşamamak...Tek Umut Virgulsarıldım hayatıma..Bitireceqim dedim..Ben Bu YOlun Sonunu Getireceqim..Şuanda Yolu yarıladıkKavuşamamak...Tek Umut Virgulbelki de sadece ufak bir başlangıç..Mutluluqun vermiş olduqu heyecanla anlayamıyorumKavuşamamak...Tek Umut Virgulçözemmiyorum bunu..Bazen diyorum Herşey bitse artık sonu qelse..sonunun olmadıqını bilebile..Belki herkes başı önde yürür..Belki de ben...Ama ben qüvendim sevdim..Artık kendimden ve ondan başkasının düşüncelerini önemsemiyorum..Sadece birkez olsun Başkları ne der diye düşünmüyorum..Sadece birkez olsun 5 dk sonra ne olacagını bilmiyorum..Kendim için..Onun için..Sadece İkimiz için...Hakettik bunu...Çok kısa zamanda çok büyük acılar çektik..Herşeye qöqüs qerdik..bir qün mutlu olmaKavuşamamak...Tek Umut Virgulbir qün kawuşma umuduyla..Sewmek miydi tüm suçumuz_?evet...Ve eqer öyleyse o zaman bütün sorunların üstesinden yine sevgimiz qelecekti..Suç deildi aslında..Alıştık sevmelereKavuşamamak...Tek Umut Virgulsevilmelere...Hiç başlamamalı yoksa sevmemeli miydik_? ama olmazdı..Yaşamamız gerekti yaşadıq..Hala Yaşıyoruzz...Ve sewqimiz bütün herşeyi sildikten herşeyin üstesinden qeldikten sonra son nefesimizi verene dek yaşayacaqız..Ya yaşayamazsak? İşte büyük sorun..Ya werdiqimiz sözleriKavuşamamak...Tek Umut Virgulyeminleri tutamazsak..Ozaman zaten eminim ki ikimizde son nefesimizi veririzz.....!!!!
http://seviyorumseni.hareketforum.com
eMmo_koliq
Üye
Üye

Başarı Sistemi : 8

MesajKonu: Geri: Kavuşamamak...Tek Umut   Kavuşamamak...Tek Umut Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 7:18 pm

p.için saol
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

Başarı Sistemi : 3

MesajKonu: Geri: Kavuşamamak...Tek Umut   Kavuşamamak...Tek Umut Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 5:30 pm

önmsz..
http://seviyorumseni.hareketforum.com

Kavuşamamak...Tek Umut
1 sayfadaki 1 sayfası