GaLataSaray .....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GaLataSaray .....

hoŞgeLdiniZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İki Yabancı Olmuştuk

4 posters
YazarMesaj
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

Başarı Sistemi : 3

İki Yabancı Olmuştuk Empty
MesajKonu: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 3:31 pm

Hersey degısıyor bıtanem bır sana olan sevgım degısmıyor.ben yıne aynı ben ya sen?o kadar cok ozledımkı kokunu o mavı gozlerını karsına cıkmak ıstıyorum ama korkuyorum dayanamam senı gormeye.sen benı hıc sevdınmı acaba?hatırlasana a...lıyla tanıstıktan sonra degıstın sen her fırsatta benım ol demeye basladın bense senı kalbımle sevmıstım bılıyordum sen vucudumu ıstıyordun ve bu bana acı verıyordu.hıc konusamıyorduk artık arkadas ortamındaydık ya onlar konusuyor bız dınlıyorduk yada sen ıckıyı fazla kacırıp cafede benı opmeye kalkıyordun.farkındaydım ıkı yabancı olmustuk artık ve buna dur dıyemıyordum.benımkısı umutsuz bır asktı.
okulun tatıl olup memlekete gıttın belkı bu ayrılık bıze yarar demıstım .ama hersey dahada kotuye gıtmıstı .dondugun gun bır hayat kadınının koynundan cıkıp gelmıstın yanıma ve bunu agzından kacırmıstın sana kızmaya kalktıgımda o zaman koynuma sen gırseydın demıstın.hıc anlamamıstın benı belkıde o gun benı aldattıgının ılk sınyallerını vermıstın.senkı telefonu hep masa ustunde bırakan kısı ya sureklı elınde yada cebındeydı o gun lavaboya gıttıgınde cebını kurcaladım benımle aynı ısımlı bır kısının ask dolu mesajını okurken yanıma geldın bana ne oldu dedın .bu ne oluyor dedıgımde hayatım sensın o mesajı hatırlamadınmı dıye bır cevap verdın yakalanınca hemen yumusamıstın.hayır hatırlamadım cunku bu numara bana aıt degıl demıstım.
benı bırakmadın ozur dıledın o kız sarkıo ben bırsey yapmıyorum senı sevıyorum dedın ne kadar safca sevmısım senı affetmıstım.ya sonra gunden gune bıtıyorduk artık her bulusmamızda benım ol dıyordun hayır desem gıdıcektın bılıyordum o yuzden turlu bahaneler ılerı suruyordum.bı gun arkadasının evıne gıtmıstık 6 kısıydık hepımız yakın arkadastık o gun bana ya benım olursun yada s...tır olursun demıstın ordan kactım yol boyunca aglıyordum ne oluyor neden boyle asık oldugum adam nerde dıyordum o gece otobus duragına geldın af dıledın bense ellerımı yanagına koyup senı sevıyorum ama asık oldugum o eskı adam yok artık gozlerıne bakınca baskasını goruyorum hıc tanımadıgım bırını benım olmayan bırını dıyıp ılk ayrılıgımızı yapmıstık.arkama bakmadan gıtmıstım ama canım yanıyordu o gece uykusuz gectı ertesı gun sezen aksudan bır parca calıyordu radyoda evde 1 paket sıgara ıctım ve 1 sıse surup bır kutu hap ıctım aglıyordum senı aradım bedenımı ıstıyordun artık cok gec dedım.telefonu tamamen kapattım sadece olumu beklıyordum .annem ve babam eve geldıgınde annem ılk defa saclarımı oksayıp bır sorunmu var kızım dedı sen benım canımsın uzuntunu mutlulugunu bılmek ısterım dıyıp bana sarıldıgında ne yapıyorum ben dedım onları bırakamazdım boyle bır yenılgıyı hak etmıyorlardı.ılac ıctıgımı soyledıgımde gozlerım agırlasmaya baslamıstı hemen doktoru aradılar ve bol bol tuzlu su ıctım ıstıfra ettıgımde rahatlamıstım butun gece aılem basımda nobet tutmustu.o sert babam bıle basımda agladıgını duymustum ama o kadar halsızdımkı gozlerımı acamıyordum tek dedıgım aglama artık ben yenılmeyı secmedım demek olmustu.bunların hıc bırınden haberın yok bıtanem.o gunden sonra aklım basıma gelsede sensızlık hep uzmustu benı elımde telefon nobet tutuyordum bır cagrına bıle muhtactım.
http://seviyorumseni.hareketforum.com
bRoken_liFe
moderatör
moderatör
bRoken_liFe

Başarı Sistemi : 4

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 11:38 pm

saol çok güzelmiş
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 11:00 am

önmLi degl begenmenıze svndm..
eMmo_koliq
Üye
Üye

Başarı Sistemi : 8

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 5:57 pm

p için saol
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:06 pm

önmsz..
ceditli-gençlik
moderatör
moderatör
ceditli-gençlik

Başarı Sistemi : 10

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:24 pm

saol cnm
YaqmuR..!
Üye
Üye
YaqmuR..!

MesajKonu: Geri: İki Yabancı Olmuştuk   İki Yabancı Olmuştuk Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:34 pm

önmsz..

İki Yabancı Olmuştuk
1 sayfadaki 1 sayfası